CENA: 34,90
32
99
Oszczędzasz 1,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
2K
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
500019276
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

MAFIA II DLC: Jimmy's Vendetta (PC) PL klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Oficjalny dodatek do przebojowej gry Mafia II!

 

Wendeta Jimmy'ego

 

Produkt ten stanowi dodatkową zawartość do gry Mafia II i wymaga do działania posiadania kopii gry.

 

Wendeta Jimmy'ego wprowadza do świata Mafii II nową postać - najemnika Jimmy'ego. Jimmy jest facetem, do którego inni mafiozi dzwonią, by dokończył robotę.

 

Gracze pomogą Jimmy'emu posprzątać po innych postaciach, walczących z mafiami z Włoch i Irlandii w Empire Bay. Dodatek zawiera dziesiątki nowych misji, w tym zabójstwa na zlecenie oraz pościgi samochodowe kończące się dramatycznymi wymianami ognia i spektakularnymi wybuchami. Zabijaj wrogów strzałami w głowę lub ładunkami wybuchowymi, by naładować licznik punktowy i zwiększyć szansę na efektowne manewry na drodze. Mnożniki i combosy zwiększają wynik gracza i jego szansę na znalezienie się wysoko na internetowej liście rankingowej. Rozwiązanie to zachęci do powrotu do Empire Bay i pięcia się w górę rankingu.

 

 

 

Korzystanie z tego produktu wymaga wyrażenia zgody na warunki umowy EULA firmy trzeciej: http://www.take2games.com/eula/

© 1998–2009 Take-Two Interactive Software, Inc. i filie firmy. Mafia ® II wyprodukowane przez 2K Czech.  2K Czech, logo 2K Czech, 2K Games, logo 2K Games, Illusion Engine, Mafia, Mafia II, logo Mafia II i Take-Two Interactive Software są znakami handlowymi i/lub zarejestrowanym znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc.  Microsoft, Xbox, Xbox 360, Xbox LIVE i logo Xbox są znakami handlowymi grupy Microsoft. "PlayStation", "PLAYSTATION" i rodzina logo "PS" są zarejestrowanymi znakami handlowymi Sony Computer Entertainment Inc. Wszystkie inne znaki i znaki handlowe są własnościa ich posiadaczy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

 

Produkt wymaga akceptacji licencji 2K Games  (dostępna w instrukcji gry i na stronie www.take2games.com/eula) oraz Steam Subscriber Agreement (SSA). Wymagana jest aktywacja produktu przez Internet poprzez rejestrację na koncie Steam  i zaakceptowanie SSA. Proszę zobaczyć www.steampowered.com/agreement aby zapoznać się z SSA przed zakupem. Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami Licencji 2K Games  oraz SSA, zgodnie z naszą polityką zwrotów, nie powinieneś kupować tej gry. Niezbywalny dostęp do specjalnych właściwości takich jak odblokowywalna, dostępna do ściągnięcia albo internetowa zawartość, usługi lub funkcje mogą wymagać kodów seryjnych jednorazowego użytku, dodatkowej opłaty lub zarejestrowania konta w Internecie (13+). Dostęp do specjalnych właściwości może wymagać połączenia z Internetem, może nie być dostępny dla wszystkich użytkowników oraz może zostać usunięty, zmodyfikowany albo przedstawiony pod innymi warunkami po upływie 30 dni od dnia ukazania się powiadomienia o tym.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Wymagania minimalne: Microsoft Windows XP (Service Pack 2 lub wyższy)/Windows Vista/Windows 7, Procesor: Pentium D 3Ghz lub AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) lub wyższy, RAM: 1.5 GB RAM Dysk twardy: 8GB, Karta Graficzna: nVidia GeForce 8600/ ATI HD2600 Pro lub lepsza. Karta dźwiękowa kompatybilna z 100% DirectX 9.0c, klawiatura, mysz lub joypad kompatybilny z Windows.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
W grze FIFA 19
rodzą się mistrzowie!
Promocja gier
z serii Resident Evil
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "MAFIA II DLC: Jimmy's Vendetta (PC) PL klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.