CENA: 22,90
21
99
Oszczędzasz 0,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0011927
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

I am Bread (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

ZAWIERA POZIOM INSPIROWANY TEAM FORTRESS 2!

 

Widziałeś zaledwie kromkę gry. TERAZ PORA ZAGRAĆ W CAŁY BOCHENEK!

 

Twórcy gry Surgeon Simulator z dumą przedstawiają jej prequel - przygodę z bohaterem innym niż wszyscy! „I am Bread” to epicka opowieść o podróży, jaką odbywa kromka chleba, aby stać się tostem. Weź nieustraszonego, sypiącego okruszkami podróżnika w podróż z jego naturalnego środowiska kuchennego, poprzez dom niczego niespodziewającego się właściciela do świata zewnętrznego. Ten chleb odważnie pójdzie tam, dokąd nigdy nie dotarł żaden inny chleb…

 

Oprócz najgłębszej historii kiedykolwiek ukazanej w grze komputerowej, o kromce chleba, znajdziesz tu całe bogactwo porządnie wypieczonych opcji do wgryzienia się. Dodatkowe tryby gry i inne rodzaje pieczywa zaspokoją wszystkie gusta! Ustanawiaj rekordy prędkości na wszystkich poziomach jako bajgiel; wypełnij swoje przeznaczenie jako pieczywo chrupkie w trybie Cheese Hunt; rozładuj swoje napięcie jako bagietka i roztrzaskaj wszystko w trybie Rampage. Aha, czy wspominaliśmy, że chleb wyruszy także w kosmos?

 

Kluczowe cechy:

  • Tryb Story: Wyrusz w epicką podróż, aby stać się tostem! Zmagaj się ze wszystkimi zagrożeniami na twojej drodze do smakowitości, gdy idziesz po przygodę przez dom niczego niespodziewającego się właściciela: od kuchni, przez dom, do salonu, a następnie wyjdź na zewnątrz do ogrodu i dalej.
  • Tryb Cheese Hunt: Wypełnij swoje przeznaczenie jako pieczywo chrupkie, polując na ser, którym będziesz mógł się otulić. Czy znajdziesz wszystkie kawałki, zanim się połamiesz?
  • Tryb Bagel Race: Zaspokój swój apetyt na prędkość i bajgle ścigając się przez punkty kontrolne na każdym poziomie i ukończ trasy w najkrótszym możliwym czasie.
  • Tryb Rampage: Spowoduj tak duże zniszczenia, jak to tylko możliwe w całym domu, niszcząc wszystko w zasięgu wzroku jako (prawdopodobnie) rozzłoszczona bagietka. Mon Dieu!
  • Tryb Zero-G: Dosłownie chleb w kosmosie! Zrób zmyślny użytek z twoich polepszaczy chleba manewrując w środowiskach bez grawitacji, unikając wszelkich unoszących się w przestrzeni zagrożeń wiążących się z trybem Zero-G.
  • Tryb Free-play: Odkrywaj świat i graj jako każdy rodzaj chleba który odblokujesz, ciesząc się pełną okruszków frajdą.
  • Zawiera zupełnie nowy poziom nawiązujący do gry Team Fortress 2... wspinaj się na twarz Grubego, używaj wywołujących nowotwory teleporterów, strzelaj z miniguna i przemierzaj podłogę pełną lepkich min, a wszystko po to, aby stać się „kanapką”…

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: 2.4 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450 lub lepsza, DirectX: wersja 9.0, Dysk twardy: 2500 MB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX9.0, Dodatkowe informacje: Zalecane korzystanie z kontrolera dla najpełniejszego doświadczenia.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "I am Bread (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.