CENA: 41,90
39
99
Oszczędzasz 1,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
en696322
:
:

Disney•Pixar Toy Story 3: The Video Game (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Twórcy ukochanych filmów Toy Story ponownie otwierają pudełko z zabawkami i przyciągają widzów do zachwycającego świata naszego ulubionego gangu zabawkowych postaci w grze Toy Story 3. Gdy Andy przygotowuje się do wyjazdu na studia, Buzz, Chudy, a także reszta jego lojalnych zabawek martwi się o ich niepewną przyszłość. Wyreżyserowane przez Lee Unkricha (współreżyser Toy Story 2 i Gdzie jest Nemo?) Toy Story 3 to komiczna przygoda z Disney Digital 3D, która umieszcza zabawki w pomieszczeniu pełnym nieokiełznanych maluchów, które nie mogą się doczekać, aż ich lepkie palce dotkną tych "nowych" zabawek. To pandemonium, gdy próbują pozostać razem, zapewniając, że żadna zabawka nie może zostać pozostawiona w tyle. Weteranka Pixaar, Darla K. Anderson (Auta i Potwory i spółka) jest producentką tego projektu, a Michael Arndt, nagrodzony Oscarem scenarzysta Małej Miss,  wnosi do niego swój wyjątkowy talent i komediową wrażliwość. W grze Toy Story 3: The Video Game Buzz, Woody i reszta zabawek zapewniają, że żadna zabawka nie zostanie pozostawiona w tyle. Zanurz się we wszystkie nowe heroiczne przygody w trybie fabularnym lub pozwól swojej wyobraźni szaleć w ekscytującym nowym, otwartym świecie! Wskocz do gry i graj w nieskończoność ... i jeszcze dalej!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

    • System operacyjny: Microsoft Windows Vista SP2/ XP SP3/ Windows 7 Home Premium
    • Procesor: Intel Pentium 4 2.4 GHz, AMD 3000+ or equivalent processor, or Intel Core 2 1.8 GHZ
    • Pamięć: 1 GB RAM
    • Karta graficzna: 128 MB DirectX 9.0c-compatible, 3D video card supporting Shaders 2.0 (NVIDIA GeForce • FX 5600 or better, ATI Radeon 9600 or better)
    • Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Promocja cyfrowa
Tylko do 21 października!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Disney•Pixar Toy Story 3: The Video Game (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.