CENA: 13,29
13
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Polska/angielska
Kod:
MV0001286
Klasyfikacja PEGI:
Strach Dyskryminacja Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:

Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

UWAGA! Produkt posiada blokadę regionalną i jego aktywacja oraz uruchomienie może nastąpić wyłącznie na terenie Polski.

 

Dunwall City Trials

 

Wkrocz w świat Odmieńca w Dishonored™: Dunwall City Trials™ — pierwszym dodatku do bardzo ciepło przyjętej przez krytyków i graczy gry akcji z widokiem z oczu protagonisty autorstwa Arkane® Studios. Dodatek ten wystawi Twoje umiejętności walki, skradania się oraz zwinnego poruszania się na prawdziwą próbę. Do swojej dyspozycji będziesz mieć 10 różnorodnych map z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Kreatywnie wykorzystuj swoje nadnaturalne zdolności, broń i rozmaite gadżety, aby wyeliminować jak najwięcej wrogów w ograniczonym czasie, pokonywać kolejne fale tallboy’ów, strażników, płaczków i rzezimieszków, albo wykonać imponującą serię zabójstw z góry. Ale to nie wszystko! W Dunwall City Trials znajdziesz też zupełnie nowe osiągnięcia i trofea, a także internetowy ranking wspólny dla wszystkich graczy z całego świata!

 

 

Dziesięć różnorodnych wyzwań

Wykorzystaj możliwości elastycznego systemu walki, skradania się i rozmaitych opcji konfiguracji gry Dishonored w zupełnie nowy sposób, stawiając czoła wymagającym próbom w Dunwall City Trials. Dowiedź, że jesteś najlepszym skrytobójcą, łącząc ze sobą nadnaturalne zdolności i gadżety, aby wyeliminować swoich wrogów w kreatywny sposób lub zebrać pomocne wskazówki, dzięki którym rozpoznasz swój cel. Jeśli nie lubisz zabijania, możesz strzelać do spadających zbiorników z tranem, zanim uderzą o ziemię, lub zakraść się do luksusowej rezydencji i niezauważenie wynieść z niej cenne łupy.

 

Światowy ranking internetowy

Twoje najlepsze wyniki w każdym zadaniu będą przesyłane na serwery i porównywane z wynikami innych graczy z całego świata w specjalnym rankingu. Gdy trzeba dowieść swojej wyższości nad innymi, każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

 

Nowe osiągnięcia i galeria do odblokowania

Poza zestawem zupełnie nowych osiągnięć i trofeów dodatek wprowadza również galerię obrazów z grafikami koncepcyjnymi do gry Dishonored, które będą się pojawiać w miarę wykonywania kolejnych zadań i osiągania wyznaczonych celów.

 

 

 

© 2011 Bethesda Softworks LLC, spółka ZeniMax. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax i powiązane logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy ZeniMax Media Inc. w USA i/lub innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Dodatek wymaga zainstalowania gry Dishonored

Windows Vista / Windows 7 Procesor 3.0 GHz dual core lub lepszy Pamięć:  3 GB system RAM, HDD:  9 GB 
Karta graficzna kompatybilna z DirectX NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 - 512 MB RAM lub lepsza

Zobacz także

Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
20 gier w zestawie!
Zamów już teraz!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.