CENA: 59,99
59
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Bandai Namco Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:
:

DARK SOULS III: The Ringed City (PC) PL klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Ta zawartość wymaga podstawowej gry DARK SOULS™ III w wersji Steam do działania.

 

Wprawdzie trzecia odsłona kultowej serii Dark Souls okazuje się być ostatnią, jednak twórcy gry przygotowali na osłodę dla jej fanów dwa dodatki. Pierwszy z nich miał swoją premierę w październiku, podczas gdy drugi, noszący podtytuł The Ringed City, będzie miał swoją premierę już 28 marca.

 

Dark Souls III to kontynuacja doskonale znanej wszystkim fanom RPG trylogii zapoczątkowanej w 2009 roku przez grę Demon Souls. Najnowsza część wyprodukowana została oczywiście przez założone w 1986 roku studio From Software i błyskawicznie spotkała się z niesamowicie ciepłym przyjęciem wśród międzynarodowej społeczności graczy. Zarówno sami fani, jak i branżowi dziennikarze wystawili grze bardzo pozytywne opinie. Oczywiście zaowocowało to szeregiem nagród takich jak np. Gra Roku w plebiscycie społeczności graczy - Golden Joystick Awards 2016.

 

Już w marcu wszyscy fani gry będą mieli okazję powrócić do jej świata, dzięki dodatkowi noszącemu podtytuł The Ringed City. Przed graczem pojawią się zupełnie nowe wyzwania oraz możliwości, które nie występowały w podstawowej wersji gry.

 

Rozszerzenie fabuły:

  • Rozgrywka z poprzedniego DLC Ashes of Ariandel to jedynie wstęp do tego, co twórcy gry postawią przed graczem w The Ringed City. Fabuła rozszerzenia toczy się wokół pościgu za Gaelem – zniewolonym rycerzem, który funkcjonował we wcześniejszych etapach rozgrywki jako sprawca przenosin do świata Ariandel. Gwarantuje to zarówno zachowanie ciągłości opowieści, jak i zupełnie nowe wątki, które będą czekały na gracza.

 

Nowe przedmioty:

  • Dodatek stworzy możliwość użycia nowego uzbrojenia, pancerzy oraz przedmiotów wykorzystywanych w trakcie rozgrywki. Przed graczem pojawią się nowe możliwości walki z przeciwnikami oraz wykorzystania zupełnie nowych elementów ekwipunku. Nie zabraknie również nowych magicznych zaklęć, które znacząco wpłyną na prowadzoną grę.

 

Nowe postaci:

  • Na drodze gracza staną postaci, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w serii Dark Souls. Dodatkowo, możemy spodziewać się przeciwników, którzy pojawią sie wyłącznie w rozszerzeniu The Ringed City. Twórcy gry nie zapomnieli również o niespotykanych wcześniej potężnych bossach.

 

Nowe lokacje:

  • Rozszerzenie oczywiście niesie za sobą równiez nowe lokacje, które zwiedzi gracz. Twórcy gry gwarantują malownicze scenerie utrzymane w dobrze znanym każdemu fanowi Dark Souls klimacie.

 

Dark Souls III The Ringed City to ostatnia okazja, by przenieść się do malowniczego świata wykreowanego przez Hidetaka Miyazaki. Ta ostatnia podróż z pewnością będzie stanowić idealne zwieńczenie kultowej już serii. Aboslutny must have dla każdego fana tygo tytułu.

 

 

 

 

 

DARK SOULS™ III: The Ringed CityTM & ©BANDAI NAMCO Entertainment Inc. / ©2011-2017 FromSoftware, Inc.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Ta zawartość wymaga podstawowej gry DARK SOULS™ III w wersji Steam do działania.

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7 SP1 64bit / Windows 8.1 64bit / Windows 10 64bit, Procesor : Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300, Pamięć : 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950, Internet: szerokopasmowe połączenie z Internetem, DirectX: wersja 11, Dysk twardy: 25 GB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11, Dodatkowe informacje: połączenie z Internetem wymagane dla gry sieciowej oraz aktywacji produktu

 

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7 SP1 64bit / Windows 8.1 64bit / Windows 10 64bit, Procesor : Intel Core i7-3770 / AMD® FX-8350, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 970 / ATI Radeon seria R9, Internet: szerokopasmowe połączenie z Internetem, DirectX: wersja 11, Dysk twardy: 25 GB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 11, Dodatkowe informacje: połączenie z Internetem wymagane dla gry sieciowej oraz aktywacji produktu

Zobacz także

Hity Nintendo
w nowych cenach!
Promocja gier
z serii Resident Evil
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "DARK SOULS III: The Ringed City (PC) PL klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.