CENA: 53,99
48
99
Oszczędzasz 5,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Plug In Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean760216
:

Dandara (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Skok ku Wolności 

 

Świat Salt wisi na krawędzi katastrofy. Jego mieszkańcy, niegdyś wolne duchy, są teraz ciemiężone i odizolowane. Ale nie wszystko jest stracone, gdyż z tego eteru strachu powstanie bohaterka, promień nadziei. Jej imię to Dandara.

 

Witaj w unikatowej platformówce w stylu metroidvania w 2D, pełnej mistycznych istot i nieograniczonej eksploracji. Ignoruj grawitację skacząc przez podłogi, ściany i sufity. Odkrywaj tajemnice i sekrety rozrzucone po całym świecie Salt oraz jego bogactwo postaci, które napotkasz. Przygotuj Dandarę do walki i przetrwaj starcia z przeciwnikami nastawionych na gnębienie.

 

Obudź się, Dandaro, by wyskoczyć ku wolności i zaprowadzić równowagę w tym świecie bez jasnego celu. 

 

Cechy gry:

  • INNOWACYJNE STEROWANIE - Przygotowane pierwotnie dla urządzeń z ekranem dotykowym i gamepadów, sterowanie i walka są wygodne i intuicyjne.
  • NIEOGRANICZONA EKSPLORACJA - Przemierzaj ezoteryczny świat Salt za pomocą szybkich i płynnych skoków z różnych powierzchni, nieograniczony przez grawitację, w pięknie wykonanych otoczeniach.
  • WYMAGAJĄCY ROZWÓJ - Wykorzystaj kombinację prędkości i umiejętności, sprytu i refleksu, by rozwiązywać łamigłówki, zdobywać wzmocnienia i dostawać się do obszarów, które wcześniej były niedostępne.
  • PIĘKNY I WCIĄGAJĄCY ŚWIAT - Wizualny i dźwiękowy raj ożywa dzięki pięknej ręcznie wykonanej pixel artowej oprawie graficznej oraz ścieżce dźwiękowej.

 

 

 

 

© Copyright 2017 Raw Fury AB. All Rights Reserved.

This is the legal law, you will obey my authoritah! >:)

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

PC

MINIMALNE:

System operacyjny: Microsoft® Windows® XP, Procesor: 1.8 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 220, Radeon HD 8400, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera

 

MAC

MINIMALNE:

System operacyjny: OS X 10.8, Procesor: 2.4 GHz Intel Core i5, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel Iris 1536, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera

 

SteamOS + Linux

MINIMALNE:

System operacyjny: Ubuntu 12.04 / SteamOS, Procesor: 1.8 GHz Dual-Core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 220, Radeon HD 8400, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera

Zobacz także

POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dandara (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.