CENA: 53,99
51
99
Oszczędzasz 2,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
ean728800
:

Clinically Dead (PC) Klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Clinically Dead to gra o ostatnich sekundach życia i nienaturalnym przepływie czasu. Doświadcz tej kilkusekundowej podróży, która może okazać się wiecznością

Tajemnica życia po śmierci. W grze rozmawiasz ze sobą – z własną podświadomością
To dotknie każdego z nas, ale pan Samson jest tym, który nie ma dziś szczęścia – umiera... Zapada się we własnym umyśle i każda następna sekunda trwa coraz dłużej. Na początku, pierwsza sekunda była jak trzy sekundy. Czas płynął dla niego wolniej niż dla innych. Następna sekunda była jak pięć minut. Miał wiele czasu, aby przemyśleć swoje życie. Dla wszystkich była to kwestia kilku sekund, dla niego trwało to wieczność. W końcu ostatnia sekunda jego życia była rozciągnięta do nieskończoności... I tutaj zaczynamy naszą przygodę, w której poruszasz się poprzez 4-wymiarowy układ. Przestrzeń i czas są tutaj połączone i masz możliwość poruszania się nie tylko w trzech kierunkach (szerokość, wysokość i głębokość), lecz także w czwartym, jakim jest czas.
Clinically Dead to gra o upływie czasu w trakcie umierania
Akcja dzieje się w umyśle człowieka podczas śmierci. Czas nie płynie tak, jak jesteśmy do tego przyzwyczajeni w świecie rzeczywistym. Może płynąć nie tylko do przodu – może być też bowiem zatrzymany lub cofnięty. Czas jest powiązany z przestrzenią. Gdy więc poruszamy się w grze, to poruszamy się także w czasie. A czas modyfikuje różne rzeczy w grze.

Czas i przestrzeń są ze sobą powiązane. Poruszanie się zmienia czas, ale wpływa też na zdrowie głównego bohatera
Czasoprzestrzeń jest reprezentowana przez kolory, które są naniesione na poziom gry. Niebieski kolor to czas o niskiej wartości. Czerwony to kolor, gdzie czas posiada dużą wartość. Reszta kolorów przedstawia czasy pomiędzy maksymalną i minimalną wartością. Myśl o tym, jak o prognozie pogody, gdzie temperatura jest reprezentowana na mapie jako kolory. Gdy przesuwasz palcem po mapie z prognozą pogody, czas się zmienia. To samo dzieje się w grze. Gdy poruszasz się na mapie gry, czas się zmienia.
Pole czasowe może być modyfikowane także poprzez przemieszczanie rożnych przedmiotów w grze. Czas wyznacza również punkty życia gracza, co oznacza, że ujemny czas (ciemno-czarny kolor) sprawia, że musimy zacząć jeszcze raz. Można myśleć o tym jak o potrójnym powiązaniu. Czasu do przestrzeni i czasu do zdrowia gracza.
Twój cel
Umierasz i jesteś uwięziony w swoim umyśle. Wszystko, co pozostało do śmierci, to kilka sekund. Musisz zebrać te sekundy, by móc spocząć w pokoju. Uważaj na potwory w Twoim mózgu. Ta gra to nie horror, lecz oferuje kilka momentów powodujących gęsią skórkę – tak jak lubimy.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: 32bit or 64bit, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660M
  • Miejsce na dysku: 1600 MB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Windows compatible
ZALECANE:
  • System operacyjny: 32bit or 64bit, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 1600 MB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Windows compatible

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Clinically Dead (PC) Klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.