CENA: 249,90
237
99
Oszczędzasz 11,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
ean440354
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:
:
:

Fortnite Standard Edition (PC/MAC) PL DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz aktywacyjny

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

 Nie szukaj schronienia. Stwórz własne!

 

Burza nadciągnęła bez ostrzeżenia. Aż 98% populacji wyparowało… Potem zjawiły się potwory. Poprowadź pozostałych przy życiu bohaterów do walki i uratuj ludzkość. Odkryj duży, zniszczalny świat, w którym każda gra będzie inna. Buduje wielkie fortece, twórz nietypową broń i zbieraj łupy. No i nie zapomnij skrzyknąć znajomych!

 

Cechy gry:

  • Zbierz zespół. Rekrutuj i trenuj komandosów, wojowników ninja, konstruktorów i obcych. Przydziel do drużyny największych wymiataczy i razem odbijcie Ziemię.
  • Projektuj i podbijaj. Przełomowy system budowania umożliwi ci tworzenie wymyślnych fortec. Zwab potwory w niszczycielskie pułapki z zatrutymi strzałkami, metalowymi kolcami czy działkami obronnymi. Ale buduj uważnie, hordy potworów potrafią wyczuć wady konstrukcyjne jak świeże mięso.
  • Ćwicz rzemiosło. Wykorzystaj zebrane surowce, aby tworzyć wystrzałowe bronie, jak domowe snajperki, hydrauliczne kilofy i katapulty, które wyrzucą potwory w powietrze. Rozwijaj drzewko rozwoju bohatera, żeby odblokować więcej dziwacznych narzędzi destrukcji do budowy.
  • Poznawaj przyjaciół. Dzięki grze z proceduralnie generowanymi mapami, do której w każdej chwili można dołączyć lub wyjść, Fortnite spodoba się zarówno fanom shooterów, budowania, eksplorowania, jak i każdemu ninja.

 

Instrukcja aktywacji kodu do gry:

  1. Zaloguj się na swoje konto Epic Games (https://accounts.epicgames.com/login) lub załóż nowe konto w usłudze.
  2. Kod zrealizuj na stronie https://www.epicgames.com/account/personal - opcja „Wykorzystaj kod” po lewej stronie po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika.
  3. Możesz też wykorzystasz kod w aplikacji Epic Games Launcher - po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Epic Games Launcher oraz zalogowaniu się w niej kliknij na nazwie użytkownika i wybierz opcję "Zrealizuj kod".

 

 

 

 

* Przybliżona wartość gry i dodatków w dniu premiery gry

Użytkowanie niniejszego produktu wymaga zaakceptowania warunków umowy licencyjnej użytkownika końcowego, dostarczonej przez podmiot zewnętrzny: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/eula?lang=pl

Wymagania:

UWAGA! Wymagania sprzętowe nie są ostateczne i mogą ulegać aktualizacjom.

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit / Mac OSX Sierra, Procesor: Core i3 2,4 Ghz, Karta graficzna: Intel HD 4000, Pamięć: 4 GB RAM

 

Zalecane:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit, Procesor: Core i5 2,8 Ghz, Karta graficzna: zgodna z DX11 o mocy karty Nvidia GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870, 2 GB VRAM, Pamięć: 8 GB RAM

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fortnite Standard Edition (PC/MAC) PL DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.