CENA: 320,00
239
90
Oszczędzasz 80,10
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.

12 miesięcy gwarancji

Wydawca:
Activision Blizzard
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030917203671
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Guitar Hero Live Zestaw z 2 gitarami Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Po pięciu latach przerwy na scenę wkroczy nowa odsłona Guitar Hero, stworzona przez FreeStyle Games

Guitar Hero Live twórcy wprowadzą szereg istotnych zmian, które wpłyną na rozgrywkę. Tym razem nie będziemy już korzystać z czterech kolorowych przycisków - zostaną one zastąpione dwoma rzędami (biały i czarny) po trzy klawisze. Nowy kontroler będzie cięższy i będzie bardziej przypominał prawdziwą gitarę. W ten sposób poczujemy się jak prawdziwi gitarzyści. Dodatkowo, wprowadzenie widoku z pierwszej osoby i przeniesienie gracza przed tłum rozhisteryzowanych (lub zawiedzionych) fanów sprawi, że poczujemy się jak na scenie. W grze pojawi się także Guitar Hero TV, czyli program z teledyskami, w którym będziemy mogli rywalizować online z innymi graczami o jak najlepsze wyniki.
Gracze początkujący nie muszą się obawiać, że nie poradzą sobie w Guitar Hero Live - dla nich twórcy przygotowali najłatwiejszy poziom trudności, na którym wystarczy korzystać z trzech przycisków. Z kolei doświadczeni gracze będą mogli spróbować opanować oba rzędy.

Podstawowa wersja Guitar Hero Live będzie zawierać utwory takich wykonawców, jak The Black Keys, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Gary'ego Clarka, Jr., Green Day, Eda Sheerana, The War on Drugs, The Killers, Skrillex, The Rolling Stones, The Lumineers, Pierce the Veil, Blitz Kids. Twórcy nie planują wydawać co roku kolejnych odsłon serii, lecz zamierzają regularnie poszerzać listę utworów o nowe pozycje i obiecują, że nowa gitara wystarczy graczom na długi czas.

Guitar Hero Live cztery kolorowe przyciski zostaną zastąpione dwoma rzędami po trzy klawisze. Oznacza to nowy kontroler i brak kompatybilności wstecz.

Zobacz konsole MS nowej generacji!
Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Guitar Hero Live Zestaw z 2 gitarami" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.