CENA: 195,00
195
00
Pobierz teraz!
Produkt który możesz pobrać zaraz po zakupie.
Wydawca:
Sony
Kod:
4260380835050
:
:

PlayStation Plus 12 miesięcy Klucze do gier, PlayStation 3, PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Zostań członkiem PlayStation®Plus i dołącz do graczy z całego świata w trybie dla wielu graczy online na PlayStation®4. Niezależnie od tego, czy chcesz rywalizować ze znajomymi, czy też rzucać wyzwania innym graczom, to miejsce, w którym chcesz być.

Zamówienie można anulować w ciągu 14 dni od daty dostarczenia kodu i uzyskać zwrot w wysokości ceny zakupu. W sprawach związanych z anulowaniem i zwrotami prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail digital@ultima.pl lub numerem telefonu 22 485-52-11. Można również przesłać do nas korespondencję pod adres: Ultima S.C. Ul Chłodna 35/37 paw 7 00-116 Warszawa.  


INSTRUKCJA REALIZACJI

  1. Utwórz własne konto Sony Entertainment Network pod adresem eu.playstation.com/registration lub zaloguj się do istniejącego konta.
  2. Przejdź do sklepu PlayStation®Store lub do naszego sklepu internetowego.
  3. Wybierz opcję „Realizacja kodów” (w PS Vita najpierw naciśnij ikonę Opcje u dołu ekranu).
  4. Wprowadź 12-cyfrowy kod kuponu i wybierz pozycję „Kontynuuj”.
  5. Wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie, aby zrealizować kod kuponu.

UWAGA: 

  • Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited. 
  • Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. 
  • Obowiązują wszystkie warunki, patrz  https://www.playstation.com/legal/

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

UWAGA: 

W kodach rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci, w jakiej są widoczne. 

Niniejszy kod został wydany przez Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited, a okres jego ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. 

Obowiązują wszystkie warunki, patrz eu.playstation.com/legal

Kod został wydany przez Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane w Polsce konto Sony Entertainment Network (SEN). Użytkownicy muszą mieć ukończone co najmniej 7 lat, a w przypadku nieukończenia 18 lat wymagana jest zgoda rodziców.

Konta SEN oraz dostęp do zawartości/usług PlayStation®Plus podlegają Warunkom świadczenia usługi PlayStation™Network (PSN) oraz wszelkim innym dodatkowym warunkom dotyczącym zawartości/usług dostępnych w ramach subskrypcji, w tym również Warunkom korzystania z oprogramowania. Zawartość/usługi PlayStation®Plus różnią się w zależności od wieku subskrybenta. Związane z poszczególnymi grami funkcje dostępne przez Internet mogą zostać wycofane po odpowiednim powiadomieniu — eu.playstation.com/gameservers. Jeśli nie chcesz zaakceptować niniejszych warunków, nie kupuj niniejszego kodu. 

Subskrypcja będzie automatycznie odnawiana na kolejne okresy odpowiadające długością okresowi pierwszej subskrypcji uzyskanej na podstawie niniejszego kodu.

Czas trwania: do anulowania;

Częstość rozliczeń: po zakończeniu pierwszego okresu subskrypcji uzyskanej na podstawie niniejszego kodu, a następnie po zakończeniu kolejnych okresów;

Kwota rozliczenia: cenę można sprawdzić w sklepie PS Store podczas realizacji kodu; powiadomienia o kolejnych zmianach będą wysyłane w wiadomościach e-mail.

Użytkownik zgadza się na pobieranie z jego portfela PSN opłat za odnowienie subskrypcji. Jeśli w portfelu PSN użytkownika będzie za mało funduszy, niezbędna kwota zostanie pobrana z karty użytkownika zarejestrowanej na koncie SEN (jeśli zarejestrowano taką kartę), chyba że użytkownik wyłączy opcję [Automatyczne finansowanie]. Automatyczne odnawianie można wyłączyć w dowolnym momencie, co spowoduje wygaśnięcie subskrypcji wraz z upływem okresu jej ważności. W przypadku posiadania konta podrzędnego należy uzyskać zgodę posiadacza konta głównego przed realizacją niniejszego kodu.

Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem.

Kod można wykorzystać tylko raz, nie jest wymienialny na gotówkę, nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany oraz traci ważność po 12 miesiącach od daty zakupu.

Obowiązują wszystkie warunki, patrz eu.playstation.com/legal.

Sprzedawca detaliczny działa jako agent w imieniu Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited.

Zobacz także

Koszulki dla graczy w Ultima.pl
Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PlayStation Plus 12 miesięcy" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.