CENA: 499,00
165
00
Oszczędzasz 334,00
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość

12 miesięcy gwarancji

Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030917203596
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Guitar Hero Live Zestaw z 2 gitarami + 500 utworów! PS4

5.0/5
(ocen: 3)

Po pięciu latach przerwy na scenę wkroczy nowa odsłona Guitar Hero, stworzona przez FreeStyle Games

Zestaw zawiera grę na Plastation 4 oraz 2 gitary, plus kupon na 500 dodatkowych utworów o wartości 20 Euro!

W Guitar Hero Live twórcy wprowadzą szereg istotnych zmian, które wpłyną na rozgrywkę. Tym razem nie będziemy już korzystać z czterech kolorowych przycisków - zostaną one zastąpione dwoma rzędami (biały i czarny) po trzy klawisze. Nowy kontroler będzie cięższy i będzie bardziej przypominał prawdziwą gitarę. W ten sposób poczujemy się jak prawdziwi gitarzyści. Dodatkowo, wprowadzenie widoku z pierwszej osoby i przeniesienie gracza przed tłum rozhisteryzowanych (lub zawiedzionych) fanów sprawi, że poczujemy się jak na scenie. W grze pojawi się także Guitar Hero TV, czyli program z teledyskami, w którym będziemy mogli rywalizować online z innymi graczami o jak najlepsze wyniki.
Gracze początkujący nie muszą się obawiać, że nie poradzą sobie w Guitar Hero Live - dla nich twórcy przygotowali najłatwiejszy poziom trudności, na którym wystarczy korzystać z trzech przycisków. Z kolei doświadczeni gracze będą mogli spróbować opanować oba rzędy.

Podstawowa wersja Guitar Hero Live będzie zawierać utwory takich wykonawców, jak The Black Keys, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Gary'ego Clarka, Jr., Green Day, Eda Sheerana, The War on Drugs, The Killers, Skrillex, The Rolling Stones, The Lumineers, Pierce the Veil, Blitz Kids. Twórcy nie planują wydawać co roku kolejnych odsłon serii, lecz zamierzają regularnie poszerzać listę utworów o nowe pozycje i obiecują, że nowa gitara wystarczy graczom na długi czas.

W Guitar Hero Live cztery kolorowe przyciski zostaną zastąpione dwoma rzędami po trzy klawisze. Oznacza to nowy kontroler i brak kompatybilności wstecz.

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Konsole Microsoft w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Guitar Hero Live Zestaw z 2 gitarami + 500 utworów!" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.