Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290074392
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:

Nier Automata Limited Edition PS4

Trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, stanowiąca pełnoprawną kontynuację ciepło przyjętej produkcji studia Cavia z 2010 roku. Za drugą część gry odpowiada inny producent, jakim jest znana m.in. z serii Bayonetta ekipa Platinum Games, jednak dyrektorem projektu był Taro Yoko, który pełnił tę samą rolę przy produkcji pierwowzoru.Akcja gry toczy się w odległej przyszłości, w której Ziemia uległa zniszczeniu w wyniku wojny z zabójczymi maszynami. Kiedy ludzkość odnalazła swe bezpieczne schronienie na Księżycu, walką w ich imieniu zajęły się rozumne androidy, tzw. Yorha, które połączyły siły z androidami starszej generacji, stawiając czoła zbuntowanym maszynom. Protagonistami NieR Automata uczyniono zupełnie nową parę bohaterów, jednak podczas rozgrywki spotykamy również postaci z pierwszej części serii, a obie historie fabularne łączą się ze sobą. Pod względem mechaniki gra nie odbiega jednak od swego pierwowzoru, oferując atrakcyjne połączenie slashera z elementami magii oraz RPG.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
NierAutomaton
Z nami od: 2017/02/24

NierAutomaton

1 0

Do osób z wcześniejszych komentarzy. Założyłem konto tylko po to by skomentować. Mam nadzieję, że Ultima nie usunie zbyt szynko ;)
Steelbook Edition jest dostępna w GAME.CO.UK za £54.99 czyli coś koło 309 zł z przesyłką. Sama przesyłka kosztuje £2.79, więc tyle samo lub mniej niż polski kurier.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 5

Polska nie jest krajem dla ludzi lubiących takie wydania. Trafia tutaj śladowa ilość egzemplarzy, najczyściej w ramach zwykłych zakupów w zagranicznych sklepach, przez co później polscy sprzedawcy odsprzedają to po absurdalnie zawyżonych cenach. Przoduje w tym pewien facet ze sklepu w Gliwicach (większość polskich graczy wie, o kogo chodzi).

Mnie najbardziej martwi cyrk z Personą 5. Okazuje się, że europejski wydawca w ramach zamówień przedpremierowych oferuje tylko wydanie Steelbook w sugerowanej cenie detalicznej równej 250 zł. Tymczasem u nas w kraju jest jedynie oferta na wydanie w plastikowym pudełku za 260 zł.

Mr. Bushido
Z nami od: 2013/02/08

Mr. Bushido

2 0

Podbijam pytanie o limitkę, bo powiem szczerze, że chciałbym mieć taką wersję na półce.

Ryo Hazuki
malo periculosam libertatem
Z nami od: 2007/06/29

Ryo Hazuki

1 0

Ja podobnie, jak kolega poniżej jestem zainteresowany dostępnością wersji ze steelbookiem.

Kopah
Z nami od: 2011/05/16

Kopah

5 0

Będzie ta edycja limitowana w ogóle jeszcze dostępna? :s