CENA: 59.99
49
90
Oszczędzasz 10.09

Dodaj do ulubionych
Dostępny w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od zamówienia.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat Rozgrywka sieciowa

FIFA 14 PL PlayStation 2

0.0/5
(ocen: 0)
Nowy system wykańczania akcji. Piłkarze potrafią teraz wybrać odpowiedni kąt i sposób dobiegnięcia do piłki, aby oddać perfekcyjny strzał. Gole dają jeszcze większą satysfakcję! W razie potrzeby można też uderzyć piłkę bez przygotowania, nawet w przypadku utraty równowagi.Nie dopuszczaj obrońców do piłki i drybluj przy dowolnej szybkości. Konstruuj akcje w środku pola i kontroluj tempo meczu. Walcz o pozycję przed otrzymaniem piłki, a potem wymiń obrońców i wyprowadź szybką kontrę.

Kop z większą siłą i finezją. Teraz trajektoria lotu piłki w grze jest zgodna z prawami fizyki. Można oddawać potężne strzały z dystansu, wykonywać mocne strzały odchodzące i precyzyjne dośrodkowania, a także mocno podkręcać piłkę. Zupełnie jak na prawdziwym boisku!

Ulepszony moduł podejmowania decyzji sprawia, że zawodnicy lepiej kryją przeciwników i szybciej reagują na rozwój sytuacji. Obrońcy wspierają Cię i przejmują piłkę, gdy zajdzie taka potrzeba. Zawodnicy ofensywni potrafią teraz uwalniać się od krycia, naciskać na obrońców, biegnąc równolegle do linii bocznej czy na przemian ruszając i stając.

Dołącz do programu wyszukiwania talentów na całym świecie. Rozwijaj swoją sieć skautów. Obserwuj zawodników, sprawdzaj przed kolejnym okienkiem transferowym, którzy z nich mogą potencjalnie wzmocnić Twój skład. Nowy układ interfejsu zapewnia łatwą nawigację, mniej przerw i dostęp do raportów w czasie rzeczywistym.

Zobacz także

Seria wojennych
gier akcji

od 25
99
Wyjątkowa
symulacja życia
SIMS

Kontynuacja
Ocarina of Time!
od 169
90
Zobacz konsole Sony
nowej generacji!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "FIFA 14 PL" (PlayStation 2).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.