CENA: 199,99
169
90
Oszczędzasz 30,09
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5055277029280
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Total War Warhammer II PC

Creative Assembly ujawniło, że ostatnią grywalną rasą do gry Total War™: WARHAMMER® będą plemiona Norski. Każdy, kto zamówi Total War: WARHAMMER II przed premierą lub kupi grę w pierwszym tygodniu sprzedaży otrzyma Pakiet Rasy Norsca do gry Total War: WARHAMMER gratis.

Pakiet Rasy Norsca będzie grywalny w pierwszej części trylogii Total War: WARHAMMER od 10 sierpnia, przed premierą drugiej części, zaplanowanej na 28 września na komputery PC, w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Na dalekiej północy, między Pustkowiami Chaosu i Morzem Pazurów, leży Norsca. Ten niegościnny półwysep na dalekiej północy Starego Świata jest domem okrutnych plemion wojowników, zaprawionych w boju przez nieustępliwe zamieci, lodowatą tundrę oraz potwornych mieszkańców tej przeklętej krainy. Są fanatycznymi wyznawcami Mrocznych Bogów i zrobią wszystko, aby dowieść swej potęgi, poszukując godnych przeciwników i nowych obszarów do plądrowania.

Ta zawartość do pobrania pozwala toczyć rozgrywkę rasą Norskan, barbarzyńskich plemion pałających się łowami i grabieżami w imię mrocznych bóstw. Ten zahartowany lodowatym wichrem, śnieżycami i zmaganiami z przerażającymi monstrami lud istnieje tylko po to, by siać zniszczenie.Wkrótce po premierze Total War: WARHAMMER II posiadaczy obu gier otrzymają olbrzymią aktualizację za darmo. Nowa, połączona mapa kampanii umożliwi graczom podbój zarówno Starego, jak i Nowego Świata jakąkolwiek z ras z podstawowej wersji gry, jak i z posiadanych dodatków.
Druga odsłona trylogii i sequel nagradzanego Total War: WARHAMMER. Total War: WARHAMMER II daje graczom nową, niesamowitą kampanię fabularną, której akcja rozgrywa się na 4 kontynentach: w Lustrii, Ulthuanie, Naggaroth i na Południowych Ziemiach. Kampania Wielkiego Wiru powoli nabiera tempa, a jej kulminacją będzie intensywny finał, całkowicie odmienny od rozgrywki z innych gier z serii Total War.

Grając jako jeden z 8 legendarnych lordów 4 znanych ras ze świata Warhammer Fantasy Battles, musisz wykonać serię potężnych magicznych rytuałów, które mają wzmocnić lub osłabić Wielki Wir, krzyżując jednocześnie plany wrogów. Każdy legendarny lord rozpoczyna grę w innym miejscu, a każda rasa zapewnia zupełnie nowy styl gry, wyjątkowe mechaniki, wątki fabularne, metody prowadzenia wojny, armie, potwory, domeny magii, legendarne postaci i możliwość ostrzału pola bitwy.

Niedługo po premierze posiadacze pierwszej części oraz Total War™: WARHAMMER II otrzymają dostęp do ogromnej, nowej połączonej kampanii. Obejmować ona będzie zarówno Stary Świat, jak i Naggaroth, Lustrię, Ulthuan i Południowe Ziemie na jednej, niesamowitej mapie i pozwoli graczom rozegrać kampanię dowolną posiadaną rasą z obu gier.

Wszyscy, którzy zamówią grę Total War: WARHAMMER II w przedsprzedaży lub kupią ją w pierwszym tygodniu po premierze otrzymają bonus w postaci darmowego DLC Zestaw Ras do pierwszej części gry. Dodatek ten będzie grywalny jeszcze przed premierą drugiej części gry, jego zawartość zostanie ujawniona w późniejszym terminie.

Zobacz także

Oferta
stale aktualizowana!
Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Koszulki dla graczy w Ultima.pl
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Nerver
Z nami od: 2017/08/29

Nerver

1 0

Gra jest naprawdę fajna, jeśli komuś podobała się poprzedniczka, to ta spodoba się również, nie są to wyrzucone pieniądze. Gra ma ogromny świat, znacznie większy niż wcześniejsza jej odsłona, mamy tu do czynienia z nowymi rasami i niezliczoną ilością frakcji na różnych kontynentach.