CENA: 47,90
44
99
Oszczędzasz 2,91
Pobierz teraz!
Produkt który możesz pobrać zaraz po zakupie.
Wydawca:
Paradox Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0003266
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:

Crusader Kings II: Horse Lords (PC) DIGITAL Klucze do gier

0.0/5
(ocen: 0)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Crusader Kings II: Horse Lords to dziewiąty dodatek do bestsellerowej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II, i oferuje rozszerzenie rozgrywki  opierające się na dynamicznych i barwnych kulturach koczowniczych stepów Eurazji.

 

Wprowadzając nowe systemy oraz mechaniki rozgrywki takie jak nowa forma rządów oraz możliwość posiadania zhołdowanych państw, ten dodatek zapewni ci także możliwość osiodłania twojego wierzchowca i stworzenia swojego imperium z końskiego grzbietu.

 

Rozwijanie i kontrolowanie handlu na starożytnym Jedwabnym Szlaku w celu sfinansowania twoich podbojów jest niezłym pomysłem – ale uważaj, inni także będą dążyli do uzyskania kontroli nad tymi dochodowymi trasami, a wrodzy najeźdźcy mogą dążyć do zniszczenia twoich placówek handlowych jeśli nie zabezpieczysz ich w należyty sposób.

 

Czy zdołasz zbudować Pax Mongolica i zdominować Eurazję, łącząc Wschód z Zachodem pod twoimi rządami i wprowadzając te tereny w nowy wiek dobrobytu? Czy będziesz straszliwym ostrzem, które skruszy to co zbudowali inni, niszcząc wszystko na twojej drodze?

 

Nadszedł czas, by spisać historię po swojemu i zostać Wielkim Chanem!

 

Główne cechy:

  • Nowe kultury Azji Środkowej: Kotlina Kaszgarska, oraz ogromne części Mongolii dodane do mapy.
  • Koczownicza władza dostępna dla kultur stepowych. Te funkcjonują w zupełnie inny sposób niż społeczeństwa osiadłe – zarządzasz populacjami zamiast ziemiami, zaś armie powstają w oparciu o wielkość populacji. Ponadto, władza rządzącego musi być zrównoważona względem interesów różnych klanów w krainie (klany nie są zwykłymi wasalami, ale raczej odrębnymi rodami i frakcjami w grupie koczowników).
  • Ponad 100 nowych wydarzeń dodaje nowego zabarwienia i połysku do Stepów i obszaru Azji Środkowej.
  • Niekoczujący władcy będą dysponować specjalnymi możliwościami w walce z koczownikami, takimi jak budowanie fortów na dzikich terenach wrogów.
  • Jedwabny Szlak, z odpowiednimi mechanizmami dynamicznego handlu oraz konfliktami.
  • Nowi koczowniczy najemnicy. Odeślij swoich niesfornych synów lub braci jako najemników.
  • Bezpaństwowi najeżdżający poszukiwacze przygód mogą pojawić się i nękać region przez pewien czas lub spróbować podbić tereny i się osiedlić.
  • Nowa opcja dyplomatyczna: Państwa Zhołdowane.

 

 

 

 

©2015 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Wymagania:

Wymaga podstawowej wersji gry Crusader Kings II na platformę Steam do działania.

System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Procesor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz lub AMD 3500+, Pamięć: 2 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce 8800 lub ATI Radeon® X1900, 512 MB VRAM, Rozdzielczość ekranu: 1024x768, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Direct X, DirectX: wersja 9, Wspierane kontrolery: mysz z 3 przyciskami, klawiatura i głośniki, Internet: połączenie z Internetem wymagane do aktywacji i gry wieloosobowej

Zobacz także

Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Sprzęt dla graczy
Zostań Pro
Nowe ceny gier 2K
Sprawdź teraz!
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crusader Kings II: Horse Lords (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.