CENA: 47,90
44
99
Oszczędzasz 2,91
Pobierz teraz!
Produkt który możesz pobrać zaraz po zakupie.
Wydawca:
Paradox Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0002000
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Crusader Kings II: Charlemagne (PC) DIGITAL Klucze do gier

0.0/5
(ocen: 0)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Crusader Kings II: Charlemagne to siódmy dodatek do powszechnie chwalonej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II wprowadzający gracza we wciągającą historię podbojów Karola Wielkiego.

 

Ten dodatek cofa grę o niemal 100 lat do roku 769 i zaoferuje unikatową nową napędzaną historią narrację o dojściu do władzy Karola Wielkiego i powstaniu Świętego Cesarstwa Rzymskiego. To doświadczenie zdecydowanie bliższe temu, co znasz i uwielbiasz w grach studia Paradox Development Studios.

 

Crusader Kings II odkrywa jeden z charakterystycznych okresów w historii świata w doświadczeniu stworzonym przez mistrzów Strategii, w której czasy średniowieczne ożywają w tej epickiej grze o rycerzach, intrygach oraz tronach…

 

Główne cechy:

  • Nowa wcześniejsza Zakładka, 769, prawie 100 lat więcej w Crusader Kings II
  • Specjalna seria zdarzeń dla Karola Wielkiego
  • Kronika Roczna w stylu kroniki saskiej
  • Samodzielnie tworzone Królestwa oraz Cesarstwa, stwórz nowy tytuł z tytułu niższego poziomu, możesz dostosować też flagę i imię.
  • Udoskonalenie Regencji

Wymagania:

Wymaga podstawowej wersji gry Crusader Kings II do działania

System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Procesor: Intel Pentium IV 2.4 GHz lub AMD 3500+, Pamięć: 2 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB, Karta graficzna: NVidia GeForce 8800 lub ATI Radeon X1900, 512 MB VRAM, Rozdzielczość ekranu: przynajmniej 1024x768, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX, DirectX: wersja 9, Kontrolery i inne: mysz z 3 przyciskami, klawiatura, głośniki, Internet: szerokopasmowe połączenie z Internetem do gry wieloosobowej

Zobacz także

Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Sprzęt dla graczy
Zostań Pro
Nowe ceny gier 2K
Sprawdź teraz!
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crusader Kings II: Charlemagne (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.